یکی از موضوعات بسیار مهمی که باید پس از انتخاب نحوه انجام بازی انفجار باید به آن توجه داشته باشید تقلب در بازی انفجار است. در رابطه با این مورد حرف و حدیث های زیادی وجود دارد که در واقع شما برای توجه به آن نه زمان کافی دارید و نه اصلا کار درستی و عقلانی است زیرا که ریسک بالایی را به همراه دارد و احتمال به دام افتادن در آن زیاد است. البته در این صورت علاوه بر زمان امکان دارد شما را متحمل ضررهای مالی زیادی کند. کاربران عزیز شما می توانید با کلیک بر روی لینک قرار داده شده در زیر به صورت مستقیم وارد سایت های معتبر در بازی انفجار شوید.

شروع بازی | دانلود اپلیکیشن

 

ما در حقیقت به عنوان یک مرجع و منبع اطلاع رسانی در رابطه با بازی انفجار بررسی های لازم را انجام داده‌ایم و در پرطرفدارترین بازی خود شرایطی را فراهم کرده ایم تا شما بتوانید به طور کامل با روش های تقلب در بازی انفجار آشنا شوید و آن ها را در این بازی به کار بگیرید. اجازه دهید این گونه بگوییم که اگر این مقاله را با دقت نظر بالایی مطالعه نمایید بدون شک می توانید در این بازی پول ساز و مهیج به بردهای تضمینی برسید‌. توجه داشته باشید این تنها یک ادعا نیست.

مهمترین ترفند های تقلب کردن در بازی انفجار

در صورتی که بخواهیم کمی موشکافانه در مورد تقلب در بازی انفجار صحبت کنیم باید در ابتدا شما را کمی بیشتر با جزء به جزء این بازی آشنا کنیم. کلیت این بازی محبوب ایرانی در واقع بر مبنای تصمیم گیری درست و به موقع می‌باشد. در شروع هر دست از بازی یک ضریب برای شما تولید خواهد شد که در معرض دید نیست. در محور این بازی یک عدد وجود دارد که در طول بازی افزایش پیدا می کند. توجه داشته باشید که این عدد در هنگام رسیدن به ضریب بازی متوقف خواهد شد بنابراین شما باید پیش از رسیدن این عدد به ضریب بازی بر روی گزینه برداشت کلیک نمایید.

آموزش ترفند های تقلب در بازی انفجار

آموزش ترفند های تقلب در بازی انفجار

این فرایند اینگونه پیش می رود که مبلغی که برای این بازی در نظر گرفته اید ضرب در ضریب بازی در لحظه کلیک شما خواهد شد‌. در این صورت می توانید فقط با یک کلیک پول های خود را به سادگی چندین برابر کنید. در حقیقت علت محبوبیت زیاد بازی انفجار به خاطر همین روند ساده و سودآوری بالا است. نکته‌ای که در رابطه با این موضوع باید به آن دقت داشته باشید این است که باید پیش از بسته شدن ضریب بازی بر روی گزینه برداشت کلیک نمایید و در صورتی که نتوانستید در این بازه زمانی عکس العملی از خود نشان دهید قطعاً پول خود خود را از دست می‌دهید.

اکنون تصور کنید این امکان برای شما فراهم باشد که ضریب هر دست بازی را در اختیار داشته باشید. در این صورت شما همیشه برنده بازی خواهید بود. در واقع به معنی همان روش تقلب در بازی انفجار است که موضوع اصلی ما در این مقاله می‌باشد. اجازه دهید در ادامه با یکدیگر بررسی کنیم که به چه نحوی می توان به این امر مهم دسترسی پیدا کرد؟ و آیا چنین کاری شدنی است.

آیا می توانیم در بازی انفجار تقلب کنیم؟ 

حال به طور کامل با روند تقلب در بازی انفجار آشنا شدیم و به طور تئوری به خوبی می دانیم که برای تقلب در این بازی چه کاری باید انجام داد. ولی پیاده سازی آن در عمل یک موضوع حرفه ای محسوب میشود که رسیدن به آن بسته به اتفاقاتی دارد که باید آن ها را بررسی نماییم.

همانطور که می دانید ضریب بازی انفجار توسط الگوریتم به صورت رندوم تولید می‌شود. پس توصیه می کنیم از میان راه های تقلب بازی انفجار این موضوع را فراموش کنید که بتوانید با دسترسی به کدهای سایت اعدادی که انتخاب می شوند را برداشت نمایید زیرا هیچ شخصی در روند تولید این اعداد نقشی ندارد  و الگوریتم به طور اتوماتیک عدد رندومی که سرور خود سایت دریافت می کند بر روی آن یک سری عملیات ریاضی را انجام می دهد و در نهایت آن را در پایان بازی در اختیار شما قرار می دهد. البته چیزی که باید به آن توجه داشته باشید آماده بودن این عدد در شروع بازی است که تا انتها دست خوش هیچ تغییری نخواهد شد. این فاصله زمانی می‌تواند یک فرصت خوب برای پیاده سازی تقلب در بازی انفجا باشد.

در حقیقت امروزه ربات ها و اپلیکیشن های زیادی با هدف پیدا کردن تقلب در بازی انفجار راه اندازی شده است. اجازه دهید با روال کار آن ها بیشتر آشنا شویم.

آیا امکان تقلب با ربات در بازی انفجار امکان پذیر است؟

در صورتی که تا به حال بازی انفجار را تجربه کرده باشید قطعا بخش تاریخچه بازی دیده اید. در این قسمت و پس از شروع بازی یک کد تحت عنوان کد md5 در اختیار شما قرار میگیرد. اما این کد چیست؟ اصلا تا کنون به آن توجه کرده اید؟ این کد در واقع همان ضریب بازی انفجار است که رمزگذاری شده و در اختیار شما قرار گرفته شده است. شما باید پس از پایان بازی و نمایان شدن ضریب بازی این دو کد را با یکدیگر مقایسه نمایید. این روش در حقیقت راهی برای ثابت کردن روند درست فعالیتی است  که در حال حاضر بیشتر سایت های شرط بندی از آن بهره مند هستند.

ولی این ربات ها اغلب هزینه های زیادی را به همراه دارند و ادعا می کنند که با رمزگشایی کد md5 تقلب در بازی انفجار امری شدنی نیست. به طور کلی شما  تنها در همین بازه زمانی می توانید به ضریب دسترسی داشته باشد. در واقع هنگامی که ضریب در نهایت تایید شود باید منتظر بمانید که عدد به ضریب مورد نظر برسد.

استفاده از ربات در بازی انفجار

چگونه با استفاده از ربات در بازی انفجار تقلب کنیم؟

اما شما به عنوان یک کاربر حرفه ای باید به این موضوع آگاهی داشته باشید که رمزگشایی این کد ها امری غیر ممکن است‌. بله می‌گوییم غیر ممکن زیرا در این روش از تقلب بازی انفجار، زمان فاکتور بسیار موثری محسوب می شود. این در واقع یک کد ۱۶ رقمی می باشد که رمزنگاری آن به زمان زیادی نیاز دارد. در صورتی که بخواهیم به طور دقیق تر بیان کنیم چیزی تحت عنوان روش تقلب در بازی انفجار وجود ندارد و شما تنها با تکرار و تمرین می توانید در این بازی تجربه کسب کنید.

استفاده از ترفند بازی انفجار را به شدت توصیه می کنیم. زیرا این ترفندها ماه عسل  تجربه کاربران حرفه ای این بازی است و شما قادر خواهید بود با شرایط بهتری مسیر حرفه ای شدن را پشت سر بگذارید. امیدواریم که شما هم به سرعت و بدون هیچ گونه توجهی به موضوع فریب دهنده تقلب در بازی انفجار بتوانید سود های چشمگیری را از این بازی برای خود رقم بزنید.