این روزها که همه افراد درگیر بیماری کرونا و قرنطینه هستند اکثر سلبریتی ها و  افراد معروف همواره به روش های مختلف سعی دارند طرفدارانشان را سرگرم کنند. همین موضوع یکی از دلایلی بود که باعث شده لایوهای تتلو جنجالی و حاشیه به وجود آورد. این روزها افرادی که در اینستا فالوورهای زیادی دارند هر شب لایو برگزار می کنند. این لایوها بسته به تخصص و توانایی هر فرد موضوعات متفاوتی دارد. امیر تتلو  صاحب سایت شرط بندی tatalbet هم یکی از کسانیست که هر شب لایو برگزار می کند و در آن با افراد معروف و یا به اصطلاح شاخ های اینستاگرام به صحبت می پردازد که این لایوها جنجال های زیادی را به همراه داشته است از همین رو می‌خواهیم در این مقاله به طور مفصل به آنها بپردازیم.

معرفی امیر تتلو

قبل از توضیح در مورد لایو تتلو در اینستاگرام اجازه دهید در مورد امیر تتلو این خواننده پر حاشیه صحبت کنیم. امیر تتلو یکی از خوانندگان جوانی است که تا به حال توانسته شهرت زیادی را به دست آورد. البته نمی‌توان هوش و استعداد او در زمینه موسیقی را انکار کرد ولی حاشیه های که به وجود آورده در شهرت او بی‌تأثیر نبوده است.

او در مسیر خوانندگی خود بالا و پایین های زیادی داشته به گونه ای که چند باری توسط دولت ایران دستگیر و چند باری هم از او تجلیل به عمل آمده است. تتلو در چند سال اخیر بارها و بارها به مردم ایران و به ویژه دختران ایرانی فحاشی و توهین های زیادی کرده است که همین موضوع موجب شد با واکنش‌های منفی بسیاری از مردم و حتی افراد شناخته شده و مشهور مواجه شود.

بسته شدن پیج رسمی امیر تتلو توسط اینستاگرام

پس از مدتی توهین ها و فحاشی ها در لایو تتلو به اوج خود رسید. به گونه‌ای که خشم بسیاری از افراد معروف و مردم را برانگیخت و افراد زیادی پیج او را در اینستا ریپورت کردند. این پورت ها آنقدر زیاد شد که پیج او توسط مدیران اینستاگرام بسته شد اما پس از مدتی با یک پیج جدید دوباره به اینستا بازگشت.

لایو تتلو با ندا یاسی

یکی از پر حاشیه ترین و جنجالی ترین لایوهای اینستاگرام لایو تتلو و ندا یاسی بود. جالب است بدانید این لایو رکورد بیشترین بازدیدکننده را در اینستاگرام شکست و به عنوان پربیننده ترین لایو در اینستاگرام شناخته شد. اما اگر بخواهیم در مورد جریانات و صحبت‌های آن ها باید بگوییم که بیشتر قسمت‌های آن مبتذل و مستهجن بود. اما وظیفه چه کسی است که جلوی این ابتذال را بگیرد هنگامی که اکثر نوجوانان به این گونه لایوها دسترسی دارند و آن ها را مشاهده می‌کنند؟

محتوای لایو  تتلو و ندا یاسی

چیزی که در این لایو به خوبی مشخص بود این بود که صحبت‌های این دو شخص با گذشت زمان رفته رفته مبتذل تر و مستهجن تر میشد و کلمات رکیک و ناخوشایند را بیشتر به زبان می آورند، هم‌زمان با این صحبت ها بر تعداد بازدیدکنندگان این لایو اضافه می شد. تتلو در این لایو در مورد دنیا‌جهانبخت صحبت غیرمستقیمی داشت و گفت که او دختر خوبی است و از او خوشش می آید.

اجازه دهید به صحبت های او با ندا یاسی برگردیم. صحبت‌های این دو نفر در ابتدا در مورد جریان خواستگاری امیر تتلو از ندا یاسی بود رفته صحبت‌های آنها به درخواست ماساژ و بحث های دیگر کشیده شد. به نظر می‌رسید که ندا یاسی از تتلو خوشش می آید زیرا از او پرسید که آیا دوست دارد که باهم باشند؟ اما تتلو در پاسخ به او گفت به عنوان یک دوست بله ولی نه بیشتر.

معرفی ندا یاسی

لایو تتلو با اشخاصی مانند پویان مختاری، ساشا سبحانی، ندا یاسی و… موجب میشود برای افراد زیادی این سوال پیش بیاید که به راستی این افراد که هستند؟ در این قسمت هم چون به لایو تتلو با ندا یاسی پرداختیم بهتر است برای افرادی که او را نمی‌شناسند توضیح کوتاهی ارائه دهیم.

در واقع ندا یاسی یکی از افراد معروف اینستاگرامی می باشد که موفق شده از طریق منتشر کردن فیلم ها و عکس های مستهجن و عجیب غریب از خود و همچنین با ایجاد حاشیه و جنجال‌های بسیار به شهرت برسد. مادر او افغانی و پدرش عرب است. به گفته خود او دلیل تنفرش از مردم ایران رفتارهای بد و فحاشی هایی است که با او در مدرسه به دلیل اصالتش شده است. به همین دلیل او مدام در حال توهین و فحاشی به مردم ایران می‌باشد با اینکه بسیاری از فالوورهای او ایرانی هستند.

لایو تتلو با ساشا سبحانی

یکی دیگر از پر بازدید ترین لایک های اینستاگرام لایو تتلو و ساشا سبحانی بود که در این لایو هم فحاشی ها و صحبت های مبتذلی وجود داشت. آن ها درمورد برنامه های مستهجن خود بعد از کرونا صحبت کردند این در حالی بود که هر دو نفر مست بودند و هوشیاری کامل نداشتند.

حتی در بخشی از این لایو آن ها در مورد انتخاب دختر بهتر و خوشگل تر برای خود صحبت کرند که برای وصف این شرایط حرف ها و لفظ های رکیک و بسیار زشتی به کار می‌بردند. چیزی که مشخص است این است که محتوای این لایو ها چیزی جز حرف های + ۱۸ نیست وگرنه چرا باید تا این حد ببیننده داشته باشند؟

لایو تتلو و پویان مختاری

لایو امیر تتلو و پویان مختاری در ابتدا این گونه آغاز شد که تتلو به پویان گفت می خواهم چند سوال جنجالی ازت بپرسم. البته ناگفته نماند که پویان‌ مختاری هم در این روزها هر شب لایو برگزار می کند که در آنها افرادی را به لایو خود دعوت می کند که کارهای مستهجنی انجام می دهند. اولین سوالی که تتلو از پویا مختاری پرسید این بود که آیا با برگزاری این لایو ها دوست دخترت  نیلی افشار از تو ناراحت نمی شود و به تو گیر نمی دهد پویان در پاسخ گفت مدتی است که تنهاست و به دلیل مشکلاتی با نیلی افشار  داشته از او جدا شده است. بعد از آن صحبت های آنها رفته رفته به جایی کشیده شد که پویان گفت از این به بعد می توانم هر کاری که دوست دارم انجام دهم و هیچ محدودیتی ندارم و دلم برای دوران مجردی ام تنگ شده بود.