این روزها اینستاگرام تتلو که مدیریت سایت تتلو بت به یک مرکز تولید حاشیه های جنجالی در فضای مجازی تبدیل شده است که به کوچک و بزرگ رحم نکرده و صنف ها و مشاغل مختلف و حتی بر روی افراد معروف ورزشی زوم کرده است که با همین روند موفق شده کاربران زیادی را به سمت خود جلب کند.

شروع بازی | دانلود اپلیکیشن

 

امیر تتلو مدت زیادی است که در اینستاگرام فعالیت دارد ولی از سال ۱۳۹۴ تا به حال روند فعالیت خود را تغییر داده است. به طوریکه بیش از گذشته با فالوورهایش در ارتباط بوده و روزانه تمام احوالات خود را با آن ها به اشتراک میگذارد. این کار در بین افراد مشهور و سلبریتی کمتر به چشم می‌آید در واقع دیگر سلبریتی ها تنها اخبار مهم و تاریخ های مهم خود را در صفحه خود قرار می‌دهند.

میتوان گفت امیر تمام زندگیش را با مخاطبانش به اشتراک گذاشته است و هرروز یک پست جدید در اینستا منتشر کرده ولی این موضوع اخیرا به ویژه در سال گذشته جدی تر شد به طوریکه در یک روز بیش از ۵۰ استوری مختلف در پیج خود قرار می‌داد و از روش های مختلف سعی در سرگرم کردن مخاطبانش داشت.

ما در این مقاله قصد داریم در مورد اینستاگرام امیر تتلو، تعداد فالوورهایش و همچنین دلیل معروفیت آن در بین مردم توضیحاتی را در اختیارتان قرار دهیم. همینطور توضیح میدهیم که چرا چندین بار پیج امیر تتلو توسط افراد مختلف بسته شده است  و چرا در حال حاضر فعالیت وی به طور کلی در شبکه اجتماعی اینستاگرام از طرف مدیران این شبکه و همچنین مدیران فیسبوک ممنوع شده است. این مسئله در کنار راه اندازی سایت شرط بندی تتل بت امیر تتلو ابهامات زیادی را به وجود آورد که باید به طور دقیق در رابطه با آن ها صحبت کنیم.

معرفی امیر تتلو خواننده معروف سبک رپ فارسی

امیر حسین مقصودلو معروف به امیر تتلو از سال ۱۳۸۲ تا به حال فعالیت خود را در زمینه موسیقی آغاز کرده است او اکنون یکی از خوانندگان مطرح و برتر کشورمان ایران است که امروزه به یک چهره خاص در بین همه هنرمندان و سلبریتی های ایرانی تبدیل به شده است.

امیرحسین مقصودلو یا در واقع همان امیر تتلو بارها و بارها تفکراتش از نظر عقاید، چهره و حتی استایل تغییرات اساسی کرده است به گونه ای که میتوانیم بگوییم او در هر دوره از زندگی اش دارای یک تفکر و عقیده خاص بوده ولی هم اکنون تمامی تفکرات وعقایدش را زیر پا گذاشته و به یک شخصیت جدید با تفکرات و عقاید عجیب غریب تبدیل شده است.

همانطور که گفته شد امیر تتلو از سال ۱۳۸۲ به طور کاملاً جدی وارد زمینه موسیقی و خوانندگی شد. او تلاش کرده تا موزیک های خود را متناسب با حال و هوای جوانان بسازد و آنها را منتشر کند. بیشتر آهنگ های آن در بین سال های ۸۵ تا ۹۰ محتوایی که داشت بیشتر عشق و عاشقی و همینطور سبک شش و هشت بود. او فعالیت های زیادی با خواننده های هم سبک خودش مثل اردلان طعمه رضایا و آرمین تو اف ام داشت.

همکاری های اعلام شده در پیج اصلی اینستاگرام امیر تتلو

او در گذشته با خوانندگانی همچون سروش، هیچکس، حسین ابلیس، رضا پیشرو و حسین تهی همکاری داشته است که بدون شک علاقه مندان به هیپ هاپ و رپ فارسی این خوانندگان را جزء قدیمی ترین کسانی میدانند که در زمینه موسیقی زیرزمینی فعالیت داشتند.

ورود این سبک از موسیقی ها به ایران را باید مدیون افرادی مانند امیر تتلو و قدیمی های این حوزه بود‌ از همین رو میخواهیم در ادامه در مورد فعالیت های تتلو در اینستاگرام که به دسته های مختلفی تقسیم میشود بپردازیم.

کنسرت امیر تتلو در اینستاگرام

یکی از آرزوهای تتلو این بود که بتواند برای طرفدارانش کنسرت برگزار کند که اخیرا موفق به چنین کاری شد. اما این کنسرت با آرزوی آن تفاوت داشت زیرا او میخواست در کشور خودش و در برج میلاد کنسرتش را برگزار کند و همچون دیگر خواننده های مجاز بتواند برای مردم کشورش آهنگ بخواند‌. ولی او پس از سال ها و بعد از رفتن به گرجستان توانست اولین کنسرت خود را در تفلیس برگزار نماید‌ همچنین او  پس از ترک ایران به مقصد گرجستان تصمیم گرفت امیر تتلو قدیمی را فراموش و به یک شخصیت و خواننده جدید تبدیل شود.

فحاشی های متعدد در پیج جدید تتلو

او پس از خارج شدن از ایران تصمیم گرفت از این به بعد هرطور که دوست دارد  زندگی کند و دیگر برای رضایت دیگران کاری را انجام ندهد. همین موضوع باعث شد که او در همه آهنگ ها، پست ها و لایو های اینستاگرامی خود به شدت بددهنی و توهین کند و به طور کاملا عادی بدون رعایت ادب حتی با مادرش هم با فحاشی صحبت کند.

تتلو در اولین کنسرت خود مقدار زیادی ماریجوانا مصرف کرده و سپس بر روی سن رفت .با وجود اینکه به شدت چت بود شروع به اجرا کرد او در حین اجرای خود چندین بار گل مصرف کرد به همین علت اصلا در حالت عادی نبود و توهین و فحاشی های زیادی در حین اجرا به هوادارانش انجام داد که موجب شد جنجال زیادی به پا کند و حاشیه ساز شود‌. او تا جایی پیش رفت که حتی به مادرش هم که در آن کنسرت حضور داشت نیز فحاشی کرد. منتشر شدن فیلم های کنسرت آن در تمام شبکه های اجتماعی و مجازی به شدت بازدید داشت. حتی خود تتلو بخش هایی از کنسرتش را در اینستا منتشر کرد که مورد توجه کاربران زیادی قرار گرفت از آن به بعد دیگر تتلو به فردی تبدیل شد که امروز مشاهده میکنید. این حرکت او در واقع استارتی برای بسته شدن صفحه تتلو بود.

پیج شخصی اینستاگرام تتلو بارها و بارها بسته شد اما آخرین پیج او در اینستاگرام که تتلو نام داشت پس از حاشیه ها و جنجال هایی که به پا کرد به دلیل واکنش هایی که از طرف مردم دریافت کرد بسته شد. علت اصلی بسته شدن پیج تتلو در واقع حرف های بود که او در مورد درست کردن یک حرمسرا  بازگو کرد.

البته هر بار بعد از بسته شدن پیج های اصلی او به با یک پیج دیگربه عنوان پیج جدید تتلو شروع به فعالیت میکرد ولی در عرض چند روز دوباره بسته میشد. اما او از این فرصت چند روزه را هم برای میلیونی شدن استفاده میکرد که البته به هدفش هم می‌رسید.

لایوهای تتلو در اینستاگرام

تتلو در پیج اینستاگرام خود لایوهای زیادی را منتشر میکرد و تقریبا هرشب با یک شخصیت معروف به گفتگو می‌پرداخت همچنین برخی از شب ها به صورت رندوم با هوادارانش که درخواست حضور در لایو را داشتند صحبت میکرد. برخی از افرادی تتلو در لایو با آن ها به صحبت می‌پرداخت همکارانش در عرصه موسیقی زیرزمینی و هیپ هاپ بودند که همین موضوع موجب شده بود جنجال های زیادی به پا شود.

فعالیت های توهین آمیز تتلو در اینستاگرام

توهین های امیر تتلو به افراد مختلف از هوادارانش گرفته تا  مادرش به یک امر عادی و روتین تبدیل شده بود و هرروز در لایو ها و پست های خود در اینستاگرام به بددهنی و فحاشی می‌پرداخت. اما برخی از سلبریتی ها و افرادی که با تتلو مشکل داشتند طاقت نیاوردند و پاسخ های کوبنده ای به او دادند که همین موضوع باعت حواشی زیادی شد. میتوان گفت یکی از بزرگترین توهین ها و فحاشی های او به علی کریمی فوتبالیست معروف تیم ملی بود.

پیج جدید امیر تتلو در اینستاگرام

پس از بسته شدن همیشگی پیج اصلی امیر تتلو توسط مدیران فیسبوک شایعات زیادی در رابطه با برگشت او با پیج های مختلف وجود داشت. تتلو پی از مدتی با یک پیج فیک به نام محمد دوباره وارد اینستا شد اما این پیج بازهم توانست به سرعت فالوور جذب کند به طوریکه در عرض ۲ ساعت حدود ۵۰۰ هزار نفر آن پیج را دنبال می‌کردندآدرس تلگرام امیر تتلو

مدتی آدرس اینستاگرام امیر تتلو بر روی تلگرام او قرار داده شده بود و پس از بسته شدن صفحه تتلو، او از طریق کامل تلگرامی خود با هوادارانش در ارتباط بود.

البته بهتر است بدانید که او مدت زیادیست که موزیک ها و ترک های خود را به وسیله یوتیوب منتشر میکند. آهنگ های او مانند آهنگ افعی و من به کم راضی نیستم او از جمله آهنگ هایی هستند که به این روش منتش شده اند. بنابراین اگر یکی از طرفداران واقعی او هستید میتوانید تتلو را از طریق یوتیوب دنبال کنید. در حقیقت بهتر است بگوییم همان فعالیت های تتلو در اینستا به یوتیوب انتقال داده شده است .

لایو امیر تتلو با ندا یاسی یکی از پربازدید ترین لایو های اینستاگرام بود که توانست رکورد لایو اینستاگرام را بعد از مدتها بشکند همین موضوع موجب شد  تتلو بیش از گذشته مورد توجه مدیران فیس بوک قرار بگیرد. همچنین این موضوع پس از رواج فحاشی و راه‌اندازی حرمسرا باعث شد صفحه او بسته شود و برای همیشه اجازه فعالیت در اینستا را از دست دهد.

تصاویر اینستاگرام ‌تتلو را می توانید با ورود به پیج هایی که طرفداران است برای حمایت از او در اینستاگرام ایجاد کردن مشاهده کنید. تتلو در حال حاضر بیشتر فیلم ها و تصاویر خود را از طریق کانال تلگرام خود منتشر می کند. پیشنهاد می کنیم برای اطلاع از اخبار مربوط به این سلبریتی به کانال تلگرام او مراجعه کنید. با ورود و عضویت در کانال تلگرام  تتلو می‌توانید به آهنگ های او و همچنین از نظرات و حواشی جدید در مورد آن دسترسی پیدا کنید.

نحوه ورود به پیج اینستاگرام امیر تتلو

در گذشته باید برای وارد شدن به اینستاگرام امیر تتلو نام پیج او را سرچ میکردید تا بتوانید آن را پیدا کرده و دنبال کنید. پیج او دارای تیک آبی بود اما در حال حاضر به علت بسته شدن پیج تتلو صفحه های فیک زیادی از زبان تتلو پست های را منتشر میکنند که واقعی نیستند.

آدرس جدید پیج اینستاگرام تتلو

آدرس آخرین پیج اینستاگرام امیر تتلو به علت شکایت همسر سروش هیچکس به مدیران اینستاگرام  توسط مدیران فیسبوک بسته شد. همانطور که گفته شد او با پیجی به نام محمد مجدداً در اینستا فعالیت داشت که این آخرین پیج او می باشد. این صفحه هم پس از مدتی بسته شد. تتلو دیگر نمی‌تواند تحت هیچ عنوانی وارد اینستاگرام شود. اما در حال حاضر با فعالیت در یوتیوب موفق شده طرفداران میلیونی خود را دوباره به دست آورد.